Jesteś na archiwalnej stronie internetowej Ministerstwa Sprawiedliwości.
Od 1 kwietnia 2019 r. strona internetowa Ministerstwa Sprawiedliwości znajduje się pod adresem www.gov.pl/sprawiedliwosc
Twoja obecna przeglądarka nie obsługuje poprawnie tej strony. Prosimy o uaktualnienie jej lub wybranie innej: Firefox, Chrome, Internet Explorer, Opera, Safari.
Wyszukaj tłumacza przysięgłego
Wyszukaj tłumacza
Wyszukaj orzeczenie ETPCz
Wyszukaj orzeczenie
Wyszukaj komornika
Wyszukaj komornika
Wyszukaj syndyka
Wyszukaj syndyka
Rok 2009
- Sprostowanie nieprawdziwych i nieścisłych informacji, które znalazły się w artykule pt. "Elektroniczny dozór tylko dla 18 skazanych", autorstwa redaktor Sylwii Czubkowskiej opublikowanym w wydaniu "Dziennika Gazety Prawnej" nr 242 (11-13 grudnia 2009 r., s A2).
- Sprostowanie nieprawdziwych informacji, które znalazły się w artykule pt.: "Politycy kłócą się o słowa szefa CBA", autorstwa red. js, opublikowanym w "Rzeczpospolitej" w dniu 24 października 2009r. (str. 05)
- Sprostowanie nieprawdziwych informacji, które znalazły się w tekście zamieszczonym w rubryce "Z życia koalicji", autorstwa redaktorów Igora Zalewskiego i Roberta Mazurka, opublikowanym w tygodniku "Wprost" w dniu 31 maja 2009r. (str. 06)
- Sprostowanie nieprawdziwego stwierdzenia, zawartego w artykule Pana Andrzeja Stankiewicza pt.: "Czuma skarży się Amerykanom", zamieszczonym na stronie internetowej "Newsweek.pl" w dniu 9 maja 2009r.
- Sprostowanie nieprawdziwego stwierdzenia, zawartego w artykule Pani Ewy Siedleckiej pt.: "Niesłuszne awanse w użyciu", opublikowanego w "Gazecie Wyborczej" z 5 maja 2009 r.
- Sprostowanie nieprawdziwych informacji, które znalazły się w tekście zamieszczonym w rubryce "Z życia koalicji", autorstwa redaktorów Igora Zalewskiego i Roberta Mazurka, opublikowanym w tygodniku "Wprost" w dniu 26 kwietnia 2009r. (str. 96)
- Sprostowanie nieprawdziwych informacji, które znalazły się w artykule pt.: "Asesorzy na pewno lepsi niż referendarze", opublikowanym w "Rzeczpospolitej" w dniu 6 kwietnia 2009r. (str. C5)
- Sprostowanie nieprawdziwych i nieścisłych informacji, które znalazły się w artykule pt. "Oskarżał w stanie wojennym teraz awansuje u Czumy", autorstwa Macieja Dudy i Roberta Zielińskiego opublikowanym w "Dzienniku" w dniu 7 kwietnia 2009
» Załącznik do sprostowania
» Zobacz komunikat prasowy z dnia 9.04.2009r. - Sprostowanie nieprawdziwych informacji, opublikowanych w dzienniku "Fakt" z dnia 4 marca 2009 r., w artykule autorstwa Pana Artura Kowalczyka pt. "Tak się pracuje w Ministerstwie"
- Odpowiedź na informacje jakie znalazły się w tekstach pt.: „Bicie dzieci będzie zakazane, ale klapsy już nie” oraz „Okrojony zakaz bicia dzieci”, autorstwa Anny Monkos, opublikowanych w „Dzienniku Polska, Europa, Świat” w dniu 5 stycznia 2009 roku.
- Sprostowanie nieprawdziwych informacji, które znalazły się w artykule pt.: „Generał i pieniądze dla byłych więźniów”, autorstwa Piotra Nisztora, opublikowanym w „Rzeczpospolitej” w dniu 19 lutego 2009 roku.
O dokumencie
Podmiot udostępniający: Ministerstwo Sprawiedliwości |
Wytworzył: Piotr Potrebka |
Edytor: Piotr Potrebka
Data dodania: 04.10.2010 09:40 |
Data modyfikacji: 04.10.2010 09:44